Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Pożar w Piasecznie. W zgliszczach strażacy znaleźli ciało

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
dg,
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPożar w Piasecznie

Pożar przy ulicy Jodłowej w Piasecznie okazał się tragiczny. Choć początkowe informacje wskazywały, że nikt nie został poszkodowany, to podczas przeszukania pogorzeliska strażacy odnaleźli ciało jednej osoby.

Jak przekazał nam Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, zgłoszenie o pożarze wpłynęło w poniedziałek około godziny 21.10. - Pożar opanował dach i poddasze części budynku w kształcie litery L. Nie ma osób poszkodowanych. Wszyscy ewakuowali się z budynku jeszcze przed naszym przybyciem - informował w poniedziałek.

Dodał, że w akcji gaśniczej bierze udział osiem zastępów. - Pożar nie został jeszcze opanowany. Ale nie ma zagrożenia przeniesienia się ognia na sąsiednie obiekty - mówił tuż przed godziną 22.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Strażacy znaleźli ciało jednej osoby

We wtorek rano otrzymaliśmy informację, że w pożarze zginęła jedna osoba. Potwierdza ją straż pożarna. - W trakcie działań gaśniczych nie zostało to ustalone i nikt z mieszkańców nie potrafił wskazać, że w budynku mogła być jeszcze kolejna osoba. Po ugaszeniu pożaru, podczas przeszukania strażacy znaleźli jedną osobę, która zginęła w tym pożarze - potwierdził Darmofalski. 

Dodatkowo do pogotowia ratunkowego zgłosiła się jedna osoba z ranami dłoni. Strażak wyjaśnia, że ratownicy opatrzyli ją na miejscu zdarzenia.

Działania straży pożarnej na miejscu pożaru zakończyły się po godzinie 1.

Autor:dg, kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: fot. Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński