Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Już nie musisz jechać do Łomży. Prawo jazdy zdasz w Grójcu

Warszawa

TVN24Nowe filie WORD

W tym roku warszawski WORD uruchomi filię w Grójcu. W planach jest także utworzenie kolejnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

To dobra wiadomość do wszystkich, którzy nie czują się na siłach zdawać egzamin prawa jazdy na warszawskich ulicach. Dotychczas wielu z nich jeździło w tym celu do odległych Ciechanowa albo Łomży.

"Jeszcze w tym roku Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie zamierza zaoferować swoim klientom możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy kat. B i B1 w nowym Miejscu Egzaminowania, zlokalizowanym w Grójcu. Do skorzystania z oferty, zapraszamy szczególnie mieszkańców miejscowości podwarszawskich " – poinformował WORD.

Podał także, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów, dąży także do uruchomienia filii w północnej części aglomeracji warszawskiej - w Nowym Dworze Mazowieckim.

b/ec