Bilety dla radnych? "Nie" dla takiego przywileju

Najnowsze

fot. Maciej Węzyk/tvnwarszawa.pl

Nie mają co liczyć na wsparcie warszawiaków radni Pragi Południe, którzy za "zaangażowanie" chcą biletów na Euro 2012. Internauci tvnwarszawa.pl mówią wprost: "nie powinno być takiego przywileju". I nie szczędzą dzielnicowym samorządowcom gorzkich słów.

W ten ironiczny sposób radnych z Pragi Południe podsumował jeden z internautów. A dokładnie tych, którzy uważają, że za ich "zaangażowanie" w przygotowanie dzielnicy do Euro 2012 postanowili dostać możliwość wykupu biletu na mistrzostwa ze specjalnej puli, którą wykupiło od UEFA miasto.

"Bilety dla budowlańców"

– Realizowaliśmy projekt Kolorowa Praga, pracowaliśmy przy budowie przyłączy i remontach ulic okalających Stadion Narodowy, kilka komisji sportu było poświęconych tematowi mistrzostw. Odbyliśmy wiele spotkań z przedstawicielami ratusza do spraw organizacji Euro 2012 w stolicy – przekonywał Hubert Zalewski (PO).

Na reakcję internautów długo nie trzeba było czekać:

Inni przypominali, że funkcja radnego to obowiązek.

Można powiedzieć, że to tylko kilka komentarzy. Ale internauci dali upust swojemu niezadowoleniu również w sondzie na tvnwarszawa.pl. Aż 94 proc. uważa, że samorządowcy nie powinni mieć specjalnej możliwości kupienia biletów na Euro 2012.

ran/roody