Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Metallica zagra "Czarny Album"

Najnowsze

fot. Metallica.com

Bemowo będzie dziś metalową stolicą Europy. Główną gwiazdą tegorocznej edycji Sonisphere Festiwal będzie prawdziwa legenda – zespół Metallica. Wierni fani Jamesa Hetfielda, Kirka Hammetta i spółki usłyszą w całości piosenki z "Czarnego Albumu".

Metallica to jeden z najważniejszych i największych zespołów metalowych. Mają miliony fanów na całym świecie. Nie brakuje ich również nad Wisłą.

"Czarny Album" w całości

Tym razem zespół przygotował dla nich wyjątkowy występ - zagra wszystkie utwory z "Czarnego Albumu", legendarnej płyty z 1991 roku. Przez niektórych uważany jest za ostatni wielki album w ich dyskografii. Inni twierdzą, że zespół skończył się już po "Kill`em All". Nie zmienia to jednak faktu, że na ich koncerty wciąż przychodzą dziesiątki tysięcy fanów.

Tak było przed dwoma laty, kiedy grali razem ze Slayerem, Megadeth i Anthraxem, także na Bemowie.

Inne gwiazdy

I tym razem organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy fanów metolowych brzmień. Oprócz Metalliki na Bemowie zagrają: Machine Head, Black Label Society, Gojira, Acid Drinkers, Hunter i Luxtorpeda.

Wejścia na teren lotniska zostaną otwarte o godz. 14.30. Pierwszy koncert na głównej scenie rozpocznie się tuż po godz. 16.00. Metallica zacznie grać o godz. 21.00.

par/roody