Najnowsze

Apartamenty Marymont. Wyjątkowe miejsce, niezwykły styl

Najnowsze

Wyjątkowe miejsce do życia

"Apartamenty Marymont" to przede wszystkim więcej niż apartament czy dom, to wyjątkowe miejsce do mieszkania i życia. Każdy z powstających budynków mieścić będzie nie więcej niż 8 mieszkań, gwarantuje to nieosiągalne w zwykłych osiedlach poczucie kameralności i prywatności.

Inwestycja powstaje w sercu pełnego kameralnych, willowych uliczek historycznego Marymontu, jest to miejsce o unikalnym w skali całego miasta charakterze, tworzące enklawę kameralnych budynków architekturą nawiązujących do okolicznej, willowej zabudowy.

Każdy z powstających budynków mieścić będzie nie więcej niż 8 mieszkań, gwarantuje to nieosiągalne w zwykłych osiedlach poczucie kameralności i prywatności. "Apartamenty Marymont" to budynki o doskonałej architekturze, nawiązującej do tradycji sąsiedniego Żoliborza jak i wiodących współczesnych trendów. Osiedle oferuje jednocześnie jedyne w swoim rodzaju połączenie zalet znanych posiadaczom własnego domu jak i nowoczesnych apartamentów. Wszystkie budynki osadzone są w przestrzeni pieczołowicie zaprojektowanych alejek biegnących wśród parkowej zieleni. Wyjątkowość osiedla widać nie tylko w jego doskonałym dopasowaniu do charakteru okolicy, ponadczasowym projekcie architektonicznym odznaczającym się awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków, ale także w jakości materiałów i rozwiązań użytych w budynku, takich jak np. nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem w każdym z lokali.

Oferta dewelopera obejmuje 94 lokale o powierzchniach od 48 do 117m2, w tym także możliwość aranżacji przestrzennych penthouse’ów. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie 11-13tys. złotych. Matexi Polska planuje zakończenie prac budowlanych na połowę 2017 roku. Inwestycja „Apartamenty Marymont” adresowana jest do klientów ceniących wysublimowaną architekturę, elegancję i kameralne sąsiedztwo, a jednocześnie bliskość wielkomiejskich udogodnień i aktywnego, miejskiego stylu życia.

Wspaniałe sąsiedztwo, piękna okolica

Wyjątkowym atutem inwestycji jest jej unikalna lokalizacja w sąsiedztwie zieleni wkomponowanej w labirynt przyjaznych, kameralnych uliczek, tuż za przedłużeniem ul. Mickiewicza, będącej główną arterią historycznego Żoliborza. Jednocześnie inwestycja sąsiaduje z jednym z niewielu prawdziwych lasów na mapie Warszawy jakim jest Las Bielański, tuż obok znajdują się malownicze, zielone tereny Kępy Potockiej. Takie położenie czyni tę okolicę wymarzoną do rodzinnych spacerów czy uprawiania sportu.

Wspaniałe sąsiedztwo, piękna okolica

„Apartamenty Marymont” dają niezwykłą możliwość, by zamieszkać w wyjątkowej, sielankowej lokalizacji dającej poczucie bezpieczeństwa i prywatności zamożnego przedmieścia, jednocześnie pozwalającej mieszkańcom cieszyć się doskonałym dostępem do wszystkich udogodnień infrastrukturalnych, począwszy od znajdujących się w zasięgu dziesięciominutowego marszu stacji metra „Marymont” oraz „Słodowiec”, po doskonałą komunikację i dojazd do centrum, zarówno w kierunku nieodległego pl. Wilsona, jak również ul. Popiełuszki/al. Jana Pawła II.

W bliskim sąsiedztwie, przy ul. Potockiej, znajduje się także nowoczesna baza obiektów sportowych z aquaparkiem, pełnowymiarowymi boiskami do piłki nożnej oraz kortami tenisowymi. Mieszkańcy łatwo i szybko dojadą na zakupy zarówno do pobliskiej, historycznej Hali Marymonckiej, jak również do największego w Warszawie centrum handlowo – rozrywkowego jakim jest Arkadia.

Więcej informacji na www.apartamentymarymont.pl

Pozostałe wiadomości