Pogoda na dziś - sobota 05.03. W niektórych miejscach słaby śnieg, od 0 do 4 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota w części kraju przyniesie słabe opady śniegu. W pozostałych miejscach można spodziewać się przejaśnień i rozpogodzeń. Temperatura sięgnie maksymalnie 4 stopni Celsjusza.

W sobotę będzie pochmurno z przejaśnieniami. W niektórych miejscach, szczególnie na północy kraju, możliwe są większe przejaśnienia i okresowe rozpogodzenia. Na południu i częściowo na wschodzie kraju będzie pochmurno. Tam też słabo popada śnieg, poniżej jednego centymetra. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowo-wschodniego wiatr powieje ze słabą siłą.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 50-70 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1012 hPa, później będzie spadać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1027 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni i wschodni. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwe słabe przelotne opady śniegu poniżej 1 cm. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr powieje słabo, z kierunków północnych. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przelotnymi opadami śniegu poniżej 1 cm w pierwszej części dnia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 994 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości