Pogoda na dziś - poniedziałek 06.12. Opady śniegu prawie w całym kraju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 06.12

Pogoda na dziś. Poniedziałek upłynie pod znakiem opadów śniegu. Zaczęło napływać chłodniejsze powietrze, na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 do 2 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie. Mogą pojawiać się przejaśnienia, głównie w północno-zachodniej części kraju. Okresami będą występować opady śniegu rzędu 1-3 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Warmii i Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum, do 2 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku północnego.

Warunki biometeo w poniedziałek

Wilgotność powietrza będzie oscylować wokół 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1000 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -1 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 994 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 988 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 979 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości