Pogoda na dziś - poniedziałek 05.09. Jeżeli gdzieś popada, to słabo i przelotnie

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek 05.09 upłynie z dużą ilością słońca. W nielicznych miejscach zachmurzenie może przejściowo wzrosnąć i słabo popadać deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie do 23 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku.

W poniedziałek będzie na ogół pogodnie lub słonecznie. Jedynie na północnym wschodzie i krańcach południowych Polski możliwy jest przejściowy wzrost zachmurzania, gdzie miejscami pojawią się też słabe przelotne opady deszczu. Spadnie tam poniżej 3 litrów wody na metr kwadratowy.

Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 21 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków wschodnich.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne we wszystkich regionach kraju okażą się korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Na poniedziałek dla Warszawy prognozowana jest słoneczna aura. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W południe barometry wskażą 1016 hektopaskali, następnie ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W poniedziałek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1030 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Poznań

Poniedziałek upłynie w Poznaniu z małym zachmurzeniem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Wrocław

W poniedziałek we Wrocławiu zachmurzenie będzie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1012 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Kraków

W poniedziałek mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 997 hPa i będzie spadać.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości