Pogoda na dziś - piątek 24.02. Deszcz, deszcz ze śniegiem i porywisty wiatr

Autor:
anw,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 24.07 upłynie pod znakiem opadów w całej Polsce. W większości kraju będzie to deszcz, a w godzinach popołudniowych w niektórych regionach pojawi się również deszcz ze śniegiem. Chwilami wiatr mocno się rozpędzi.

Piątek przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Okresami będą pojawiać się opady deszczu o sumie do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu na północnym zachodzie i północy kraju przelotnie popada deszcz ze śniegiem, spadnie do 1-5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum, kraju do 10 st. C w Małopolsce. Wiatr z kierunków południowo-zachodniego i zachodniego powieje umiarkowanie, okresami dość silnie, w porywach rozpędzając się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 80-90 procent. Wszyscy odczują chłód, miejscami będzie też wilgotno i wietrznie. Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurny piątek. Przed południem wystąpią opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, który w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 989 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Okresami popada deszcz i deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 55 km/h. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka piątek z pochmurną aurą z przejaśnieniami. Pojawią się również przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 6 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 991 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Piątek we Wrocławiu zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W piątek w Krakowie będzie pochmurno, okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 978 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości