TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - czwartek 14.04. Popada w dużej części kraju, temperatura przekroczy 20 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na piątek 19.08
Pogoda na piątek 19.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek będzie ciepły. Temperatura sięgnie maksymalnie 21 stopni Celsjusza na południowym zachodzie Polski. W dużej części kraju należy spodziewać się opadów deszczu.

W czwartek zachmurzenie będzie zmienne. Opady deszczu wystąpią na północy i zachodzie kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany będzie wiać przeważnie z kierunku południowego.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w większości regionów okażą się neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie okaże się zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości