Pogoda na jutro - wtorek 19.09. Noc przyniesie deszcz, który zostanie z nami w dzień

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na wtorek 19.09. Kolejne godziny przyniosą przeważnie pochmurną, deszczową aurę, miejscami zagrzmi. Deszcz i wyładowania towarzyszyć nam będą również w ciągu dnia. Na termometrach zobaczymy od 20 do 24 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc

We wschodnich regionach noc zapowiada się pogodnie. Poza tym kolejne godziny przyniosą pochmurną aurę z przemieszczającymi się od zachodu w głąb kraju opadami do 5-25 litrów deszczu na metr kwadratowy. Początkowo na zachodzie i południowym zachodzie możliwe będą też burze. Termometry pokażą od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum Polski, do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowo-wschodni wiatr, skręcający na zachodzie na zachodni. Okaże się on słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody na noc z poniedziałku na wtorek
Prognoza pogody na noc z poniedziałku na wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek 19.09

We wtorek na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej dzień będzie dość pogodny i bez opadów. W pozostałych regionach spodziewane jest umiarkowane i duże zachmurzenie. Chmurom towarzyszyć będzie przemieszczająca się od zachodu w głąb kraju strefa opadów deszczu do 25 l/mkw. Na wschodzie mogą pojawić się też burze. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C na Podkarpaciu, przez 22 st. C w centralnych regionach, do 24 st. C na Podlasiu. Wiatr z południowego zachodu i zachodu będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza wyniesie w ciągu dnia od 60 do 80 procent, z czego najwyższa spodziewana jest we wschodniej Polsce. We wszystkich regionach odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się przeważnie niekorzystne, jedynie na zachodzie neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie upłynie pod znakiem pochmurnego nieba. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresowo silniejszy wiatr z południowego wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

We wtorek w Warszawie zapanuje pochmurna aura. W ciągu dnia może padać deszcz. Termometry maksymalnie wskażą 22 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, z okresowo silniejszymi podmuchami. Ciśnienie w południe osiągnie 996 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowana jest pochmurna noc, a po północy dodatkowo opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 16 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry pokażą o północy 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurny wtorek z okresowymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 21 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc zapowiada się pochmurno. Okresami popada deszcz. Termometry pokażą minimalnie 17 st. C. Powieje południowy wiatr, słaby i umiarkowany, jedynie okresami silniejszy. O północy ciśnienie wyniesie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Wtorek przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę. Niebo będzie się przejaśniać, ale do południa spodziewany jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 23 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Barometry w południe pokażą 996 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurne, okresowo deszczowe niebo towarzyszyć będzie w nocy mieszkańcom Wrocławia. Temperatura minimalna wyniesie 18 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. O północy zobaczymy na barometrach 992 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu prognozowany jest pochmurny wtorek z większymi przejaśnieniami, a do południa także przelotne opady. Termometry wskażą do 23 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 997 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna, ale nad ranem może popadać. Na termometrach zobaczymy minimalnie 15 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy. O północy barometry wskażą 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

We wtorek w Krakowie zapanuje pochmurna aura z większymi przejaśnieniami. Okresami może padać deszcz, niewykluczona jest także burza. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 986 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości