Pogoda na jutro - wtorek, 10.01. Nocą lokalne zimowe opady, w dzień do 7 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 26/27.03
Pogoda na noc 26/27.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Wtorek 10.01 zapowiada się pochmurny. Prognozuje się opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 2 do 7 stopni.

Pogoda na noc

Przed nami pochmurna noc z rozpogodzeniami na zachodzie Polski. Początkowo słaby deszcz będzie padał na północy kraju. W drugiej części nocy przez południowe regiony kraju przejdzie strefa umiarkowanych i intensywnych opadów deszczu, na obszarach podgórskich deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Prognozowana suma opadów wyniesie 5-15 litrów wody na metr kwadratowy, w górach spadnie 5-10 centymetrów śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od 2-3 stopni Celsjusza na zachodzie i północnym wschodzie do 4-5 st. C na południowym wschodzie Polski. Powieje słaby, na zachodzie południowo-zachodni, na wschodzie zmienny wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych na zachodzie Polski. Na południu i wschodzie wystąpi strefa ciągłych opadów deszczu, na obszarach podgórskich deszczu ze śniegiem. W górach spadnie śnieg, w ciągu doby może napadać do 15-25 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2-3 st. C na północnym wschodzie do 6-7 st. C na południu i zachodzie. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. Na wschodzie i w centrum kraju będzie chłodno, na zachodzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, tylko na południowym wschodzie będą niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurna noc bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 4-5 st. C. Powieje słaby południowo-zachodni wiatr skręcający na północno-zachodni. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek w Warszawie będzie pochmurny, okresami popada słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5-6 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, północno-zachodni. Na barometrach zobaczymy w południe1002 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami, początkowo popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy 4-5 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurny z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Padać nie powinno. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 5-6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Barometry wskażą w południe 1014 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu wystąpi duże zachmurzenie z rozpogodzeniami, nie będzie padać. Temperatura minimalna osiągnie 2-3 st. C. Wiatr okaże się słaby, południowo-zachodni skręcający na zachodni. Ciśnienie o północy sięgnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny wtorek z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Okresami popada słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6-7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu zachmurzenie okaże się duże z rozpogodzeniami, bez opadów. Termometry pokażą 2-3 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni skręcający na zachodni. Ciśnienie o północy osiągnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na wtorek we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Okresami popada słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 6-7 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pochmurna z umiarkowanymi, przejściowo intensywnymi, ciągłymi opadami deszczu (przejściowo także deszczu ze śniegiem) o sumie 10-15 l/mkw. Temperatura minimalna wyniesie 4-5 st. C. Wiatr okaże się słaby, zachodni skręcający na północno-zachodni. Barometry wskażą o północy 980 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Wtorek w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z ciągłymi opadami deszczu rzędu 10-15 l/mkw. Termometry wskażą maksymalnie 5-6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 993 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości