Pogoda na jutro - środa 30.11. Wyż Erik przyniesie mglistą noc i pochmurny dzień

Autor:
kw,as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Środa 30.11 w całym kraju przyniesie pochmurną aurę, za którą odpowiedzialny jest wyż Erik. Nocą miejscami mogą snuć się mgły, które utrzymają się także do godzin dziennych. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy do 3-4 stopni Celsjusza.

Polska pozostaje w zasięgu układu wysokiego ciśnienia Erik znad Rosji. Nad krajem zalega wilgotne powietrze polarne, w którym snują się nisko nad ziemią chmury, a przy samej ziemi mgły i zamglenia. Tylko nad zachodnimi regionami wciąż unosi się cieplejsza masa powietrza.

Pogoda na noc 29/30.11

Nadchodząca noc zapowiada się pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami może być mglisto. Temperatura minimalna sięgnie od -5 i -6 stopni Celsjusza w Małopolsce, na Górnym Śląsku i Podkarpaciu, przez -2 i -4 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na zachodzie. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w nocy 29/30.11
Pogoda w nocy 29/30.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa 30.11

Środa upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami utrzymywać się będą mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1-2 st. C w centrum, do 3-4 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i Pomorzu. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 30.11

W ciągu dnia wilgotność powietrza będzie wynosiła około 80 procent, z czego nieznacznie wilgotniej będzie na północy, wschodzie i w centrum kraju. W całej Polsce warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc będzie pochmurna. Temperatura minimalna sięgnie -2 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie pod znakiem na ogół dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka środa z na ogół dużym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1030 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Termometry pokażą minimum -2 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie bardzo zachmurzone, ale spodziewane są też przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1016 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimum -2 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia muszą spodziewać się dużego zachmurzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:kw,as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości