Pogoda na jutro - piątek, 23.12. Nocą będzie padał deszcz lub mżawka, w dzień do 8 stopni

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W piątek 23.12 będzie pochmurno, poza tym miejscami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie osiem stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc 22/23.12

Przed nami pochmurna noc z niewielkimi przejaśnieniami. Wystąpią słabe opady deszczu lub mżawki do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-zachodni i zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc 22/23.12
Pogoda na noc 22/23.12tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek, 23.12

W piątek będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Poza tym prognozuje się słaby deszcz do trzech litrów na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-zachodni i zachodni. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.   

Prognoza pogody na piątek 23.12
Prognoza pogody na piątek 23.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 23.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek 23.12
Warunki biometeo w piątek 23.12

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna z przejaśnieniami, popada też deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Zachodni i południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurny piątek z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 4 st. C.  Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z południowego zachodu. Barometry wskażą w południe 1001 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 981 hPa.

Pogoda na juto - Kraków

Piątek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy 980 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna, pojawi się też deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 996 hPa.

Pogoda na juto - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pochmurny piątek z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Barometry wskażą w południe 994 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie przyniesie pochmurną aurę z opadami deszczu lub mżawki. Termometry wskażą 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Piątek w Warszawie zapowiada się pochmurny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno, popada też deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pochmurny piątek z przejaśnieniami i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Na barometrach zobaczymy w południe 992 hPa.  

Warunki drogowe w piątek 23.12
Warunki drogowe w piątek 23.12tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości