Pogoda na jutro - czwartek 1.06. Słońca nie zabraknie. Maksymalnie 26 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 3/4.10
Pogoda na noc 3/4.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Czwartek w wielu regionach kraju okaże się pogodny lub słoneczny. W najcieplejszej chwili dnia na termometrach zobaczymy od 21 do 26 stopni Celsjusza.

Najbliższa noc zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje przeważnie z południowego zachodu.

Pogoda na jutro - czwartek 1.06

Czwartek przyniesie na ogół słoneczną aurę. Nad północną część kraju nasunie się niezbyt aktywny front atmosferyczny, czego konsekwencją będzie wzrost zachmurzenia oraz możliwość słabego, przelotnego deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na czwartek 1.06
Pogoda na czwartek 1.06tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 1.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju zrobi się ciepło, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 1.06
Warunki biometeorologiczne w czwartek 1.06tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Z zachodu i południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek przyniesie mieszkańcom Gdyni, Gdańska i Sopotu stopniowy wzrost zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc upłynie pod znakiem pogodnego nieba. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr, wiejący z południa i południowego zachodu będzie słaby. O północy barometry wskażą 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka słoneczny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 985 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc przyniesie pogodną aurę. Termometry pokażą minimum 9 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie pogodą aurę. Na termometrach zobaczymy minimum 9 st. C. Wiatr, nadciągający z południowego zachodu, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W czwartek mieszkańcy Warszawy będą mogli się spodziewać na ogół słonecznej pogody. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z zachodu. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 1.06
Warunki drogowe w czwartek 1.06tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Kuca / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości