Pogoda na dziś - sobota 26.11. Od -1 do 7 stopni. Pojawią się opady

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poranek może być miejscami mglisty. Przez cały dzień utrzymywać się będzie zachmurzenie, okresami mogą pojawiać się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i samego śniegu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 7 stopni Celsjusza.

W sobotę rano w niektórych regionach spodziewane są mgły. W ciągu dnia będzie pochmurno. Na Suwalszczyźnie pojawią się słabe opady śniegu, zaś w regionach zachodnich i południowych popada deszcz, miejscami ze śniegiem. Na północy okresowo mogą występować niewielkie przejaśnienia, a także przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na południowym zachodzie. Powieje słaby wiatr z zachodu.

Warunki biometeorologiczne - sobota 26.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - będzie pochmurno, ponuro, wilgotno i zimno.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 26.11
Warunki biometeorologiczne w sobotę 26.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Sobota w Warszawie upłynie pod znakiem zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka sobota z chmurami oraz przelotnymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Po południu możliwe są niewielkie przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1027 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie zachmurzone, spodziewane są też słabe opady deszczu i mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Słabo powieje ze zmiennych kierunków. W południe barometry pokażą 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia muszą spodziewać się zachmurzenia oraz opadów deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie sobota upłynie pod znakiem zachmurzenia i słabych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 996 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 26.11
Warunki drogowe w sobotę 26.11tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości