TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - piątek 15.10. Będzie padać deszcz, powieje silniejszy wiatr

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 15.10

Pogoda na dziś, czyli piątek 15.10 przyniesie nam nieco chmur i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Prognozowane są także silniejsze porywy wiatru.

Pogoda na dziś: pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Miejscami może spaść do sześciu litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura sięgnie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, który okresami w porywach może osiągać do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w piątek 15.10

Wilgotność powietrza w większości Polski sięgnie 90 procent. W całym kraju odczuwać będziemy zimno, a pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne na piątek 15.10
Warunki biometeorologiczne na piątek 15.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, okresami może być silniejszy i osiągać do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. W południe ciśnienie barometry wskażą 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 14 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, który w porywach może rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. Okresami w porywach może osiągać do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1000 hPa.

Warunki drogowe w piątek 15.10
Warunki drogowe w piątek 15.10tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości