Schudł 5 kg, nabrał mięśni, zaczął szybciej biegać. Metamorfoza 30-letniego bankiera

Przemysła Dynus chce nabrać mieśni i lepiej biegać
Przemysła Dynus chce nabrać mieśni i lepiej biegać
Przemysła Dynus chce nabrać mieśni i lepiej biegać

Mieć więcej mięśni, biegać szybciej i mocniej. Taki cel założył sobie Przemek Dynus, bohater programu "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują". Eksperci od fitnessu i diety Joanna i Dariusz Brzezińscy pomogli mu zrealizować ten cel. Zobacz z jakim efektem.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Przemysław Dynus zanim zgłosił się do programu "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują" w TVN Meteo Active był już na drodze do poważnej zmiany swojej sylwetki. W cztery miesiące zrzucił 19 kg. Odchudzanie, jak twierdzi, było konieczne, a "zapuścił się" głównie przez nadmiar słodyczy, gazowanych napojów i nieregularne jedzenie.

- Zgłosiłem się do programu, bo potrzebuję fachowego wsparcia - mówił Przemek.

Jego głównym celem nie jest już redukcja masy ciała, ale zbudowanie sportowej sylwetki, dzięki której będzie lepiej, czyli szybciej i mocniej biegał, głownie w biegach przełajowych, które pokochał.

Wsparcie Brzezińskich

W momencie rozpoczęcia pracy z Joanną i Dariuszem Brzezińskimi nasz bohater ważył 71,1 kg, z czego 10 kg stanowił tłuszcz. Dariusz zaproponował mu trening z dużym obciążeniem, a po miesiącu trening w technice drop set, który pomaga bardzo szybko budować mięśnie. Efekty okazały się znakomite, bo już po dwóch tygodniach Przemek stracił 5 cm w talii, ale w klatce piersiowej zyskał aż 8 cm.

W budowie masy pomagała mu dieta ułożona przez Joannę. Przemek musiał stosować typową dietę kulturystyczną z dużą ilością białka i warzyw, a małą porcją węglowodanów.

Efekty

Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy Przemek sprawdził jej efekty w biegu przełajowym na 10 km. Na metę dotarł z doskonałym czasem 44 minut. Analiza składu ciała również pokazała doskonałe rezultaty. Nasz bohater schudł 5 kg, zrzucił 10 proc. tkanki tłuszczowej i ubyło mu 10 cm w talii. Nadbudował też sporo mięśni, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

- Podoba mi się zmiana charakteru Przemka. Stał się bardziej pewny siebie, zobaczył ze potrafi osiągać trudne cele, które sobie założył - podsumowała metamorfozę jego żona.

Metamorfoza Przemysława Dynusa. "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują"
Metamorfoza Przemysława Dynusa. "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują"

Autor: mar / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości