Najnowsze

Pogoda na dziś: środa zapowiada się słonecznie i ciepło. Na termometrach do 25 stopni

Najnowsze

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 27.01
Prognoza pogody na czwartek 27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 08.09

Pogoda na dziś - w środę będzie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać korzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda na dziś: środa będzie na ogół słoneczna. Temperatura maksymalna sięgnie od 19 stopni Celsjusza na Podlasiu do 25 st. C na Śląsku. Z południa powieje słaby i miejscami umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne w środę 08.09

Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie około 60 procent. Odczuwać będziemy ciepło, a pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w środę 08.09
Warunki biometeorologiczne w środę 08.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czeka nas słoneczny dzień. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południa. Ciśnienie w południe wyniesie 1021 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Dzień będzie słoneczny. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Słabo powieje z południa. W na barometrach zobaczymy 993 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Zrobi się słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Z południa powieje słaby wiatr. W południu barometry wskażą 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Wiatr z południa powieje słabo. W południe ciśnienie osiągnie 1009 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 25 st. C. Powieje słabo z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości