Pogoda na dziś: poniedziałek 13.09 pogodny, miejscami zagrzmi i popada

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś upłynie na ogół pod znakiem spokoju. Gdzieniegdzie pojawią się burze. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

W poniedziałek na Podkarpaciu i w Małopolsce wystąpią przelotne opady i burze na. Podczas wyładowań spadnie 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

Warunki biometeo - poniedziałek 13 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe barometry pokażą 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru osiągną 60-80 km/h. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 22 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z zachodu. W południe barometry pokażą 1002 hPa. 

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości