Najnowsze

Nudzisz się w wakacje? Idź na zumbę

Najnowsze

TVN Meteo ActiveZumba na warszawskiej plaży

W Warszawie nie brak miejsc, gdzie można poćwiczyć zupełnie za darmo, w doskonałej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Jednym z takich miejsc jest plaża na Żoliborzu, gdzie przy akopaniamencie latynoskiej muzyki można wziąć udział w zajęciach zumby.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Zumba to taneczna forma fitnessu. Została opracowanaprzez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku, łącząc hip-hop, socę, sambę, salsę, merengue, mambo, sztuki walki oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego, takie jak squat i lunge.

Przyjdź i tańcz!

Miłośniczki i miłośnicy tej formy aktywności mogą spotykać się nie tylko na sali fitness. W każdą sobotę przez całe wakacje można przyjść na żoliborską plażę w Warszawie i poćwiczyć pod okiem Oktawiana Zagórskiego, instruktora zumby. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 15 na nadwiślańskich terenach Klubu SPÓJNIA-WARSZAWA przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2.

Nieistotny jest wiek, waga, figura czy stopień aktywności sportowej - każdy może przyjść i po prostu doskonale się bawić. Setki kalorii spalonych w czasie treningu to tylko "bonus" do fantastycznie spędzonego czasu.

Autor: stella/mk / Źródło: TVN Meteo Active

Źródło zdjęcia głównego: TVN Meteo Active