Informacje
 • Pogoda na dziś: przelotny deszcz, maksymalnie 19 stopni

  09-10-2020 06:17 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Pogoda na noc 27/28.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W niektórych regionach niewykluczone są słabe i przelotne opady deszczu. Temperatura sięgnie maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

  W piątek na północy, zachodzie i częściowo w centrum kraju wystąpią przelotne opady deszczu o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach synoptycy prognozują pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą neutralne na wchodzie i południu kraju, w pozostałych regionach niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

   

  Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane., pod wieczór wzrost zachmurzenia i możliwy deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Południowo-zachodni wiat będzie słaby i umiarkowany.  Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1004 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...