Informacje
 • Pogoda na dziś: front z deszczem.
  Od 3 do 8 stopni

  18-01-2020 06:27 Biomet będzie neutralny, odczujemy komfort termiczny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Przed nami na ogół pochmurny dzień. W wielu miejscach pojawią się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

  Sobota zapowiada się na ogół pochmurno. W większości regionów możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Padać nie powinno tylko na krańcach wschodnich oraz zachodnich. Temperatura osiągnie od 3 stopni Celsjusza Suwalszczyźnie do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W strefie brzegowej okresami porywy osiągną ponad 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  W sobotę wilgotność powietrza będzie się utrzymywać na poziomie powyżej 90 procent. W całej Polsce odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie neutralny.

  Pogoda Trójmiasto

  Na ogół pochmurno, okresami możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1018 hPa.

  Pogoda Kraków

  Na ogół pochmurno. Termometry wskażą maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe dojdzie do 995 hPa.

  Pogoda Poznań

  Na ogół pochmurno, choć okresami możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Na ogół pochmurno. Okresami możliwe są słabe opady przelotnego deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Na ogół pochmurno, a miejscami możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...