Informacje
 • Pogoda na 5 dni: znowu możliwe nawet 20 stopni

  22-10-2020 14:35 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Foto: PAP/Darek Delmanowicz/Ventusky | Video: Ventusky.com

  Nadchodzące dni zapowiadają się na ogół pogodnie. Będzie też wyjątkowo ciepło, na termometrach zobaczymy nawet 18-20 stopni Celsjusza.

  Piątek przyniesie zmienne zachmurzenie. W pasie dzielnic północnych i środkowych pojawi się przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 18 st. C w Małopolsce. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Co czeka nas w weekend?

  Weekend powita nas zmiennym zachmurzeniem. Na sobotę we wschodniej części kraju prognozuje się przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Niedziela upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany.

  Pogoda na następny tydzień

  Nowy tydzień rozpocznie się pogodnie. Termometry pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.

  We wtorek na niebie wystąpi zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna sięgnie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, choć okresami może przybierać na sile, a powieje z południowego wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...