Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 8°C 6°C 1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: w weekend zmiana aury

  18-03-2020 16:10 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  Przed nami ciepłe dni - termometry pokażą nawet 17 stopni Celsjusza. Miejscami mogą pojawić się opady deszczu. Od soboty do kraju nadciągnie ochłodzenie, a lokalnie może spaść deszcz ze śniegiem.

  W czwartek Polska zostanie podzielona na pół. W północnej części popada deszcz do pięciu litrów wody na metr kwadratowy, na południu zaś będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Pogoda na 5 dni. Piątek

  W piątek na północy będzie pogodnie. Poza tym popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

  Dużo chłodniej

  Sobota będzie pogodna na północy. W pozostałych regionach spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem. Zrobi się chłodniej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu. Wiejący z północnego zachodu umiarkowany i dość silny wiatr w porywach może osiągnąć do 60 kilometrów na godzinę.

  W niedzielę w całym kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h. Nadciągnie z północnego wschodu.

  Chłodny poniedziałek

  Początek tygodnia też będzie pogodny w całej Polsce. Wciąż będzie chłodno, termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...