Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 9°C 1°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Mało zimy w prognozach

  20-01-2020 16:33 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Przed nami na ogół pogodne dni. W środę miejscami może przelotnie popadać deszcz lub deszcz ze śniegiem. Miejscami powieje też dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Zapowiada się pogodny wtorek. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  Przelotnie popada

  Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie - deszczu ze śniegiem. Tylko na zachodzie kraju synoptycy prognozują pogodną aurę. Termometry pokażą od 2 st. C na Podkarpaciu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, w porywach rozpędzi się do 60 km/h.

  W czwartek rano będzie mglisto, w ciągu dnia się rozpogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Poranne mgły

  W piątek rano pojawią się mgły i zamglenia, w ciągu dnia się rozpogodzi. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Na sobotę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu na północy kraju. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

 • Wyże
  Lech,i bardzo dobrze,niech się już kończą te wyże
  ~Pikupaka /2020-01-21 09:21
 • Accu
  Prognozy powyżej 5dni to wróżenie z fusów, ale acuweather do końca lutego podaje tylko dodatnie temp. w dzień.
  ~Vil /2020-01-21 08:28
 • Pogoda
  Kulminacyjna wartość wysokiego ciśnienia może zapowiadać stopniowy koniec dominacji wyżów nad Polską.''Wkrótce'' możemy doświadczyć jego znaczny spadek. Prognozowane duże ocieplenie pod koniec stycznia może być zwiastunem większego ochłodzenia.
  ~Lech /2020-01-20 23:58

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...