Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 8°C 0°C Mgła
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: chłodno, ale przeważnie pogodnie

  23-02-2019 06:10 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  Sobota w wielu regionach okaże się pogodna. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą maksymalnie 4 stopnie Celsjusza.

  W ciągu dnia niebo będzie pogodne. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 1 stopień w centrum, do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunków wschodnich. Na Wybrzeżu może być dość silny.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia będzie oscylować wokół 60 procent. W większości kraju odczujemy chłód, a od Warmii, Mazur i Podlasia, przez Mazowsze po Podkarpacie, Małopolskę i Śląsk zimno. Warunki biometeorologiczne w całym kraju okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Temperatura nie przekroczy zera stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie rośnie, około południa odnotujemy 1032 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno. Temperatura wzrośnie do zera stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1042 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie waha się, około południa odnotujemy 1034 hPa.

  WROCŁAW

   

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Wiatr południowo-wschodni, Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, około południa odnotujemy 1030 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, około południa barometry wskażą 1016 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...