Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 7°C -1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: zadbajcie o to, by mieć dobry nastrój. Pogoda wam w tym nie pomoże

  17-11-2014 06:23 Termometry wskażą od 4 st. C do 11 st. C

  W poniedziałek może przydać się parasol

  Fot. Shutterstock / Film: TVN Meteo

  Poniedziałkowa pogoda nie poprawi nam samopoczucia. W wielu regionach kraju pojawią się deszczowe chmury, a na przejaśnienia mogą liczyć jedynie nieliczni.

  W poniedziałek deszczowe chmury zawisną nad wieloma regionami Polski. Lepsza aura prognozowana jest na zachodzie i południowym zachodzie oraz na północnym wschodzie kraju.

  Meteorolodzy przewidują od 4 st. C na północnym wschodzie, 5 st. C w Rzeszowie i w Olsztynie, 6 st. C w Warszawie i w Lublinie, 7 st. C między innymi w Krakowie, 9 st. C na północnym zachodzie, w Poznaniu i w Katowicach, 10 st. C w Zielonej Górze do 11 st. C we Wrocławiu.

  Będzie wilgotno i chłodno

  Najniższa wilgotność powietrza prognozowana jest na południowym zachodzie Polski (poniżej 90 proc.), a najwyższa zaś na wschodzie, południowym wschodzie, północnym wschodzie oraz częściowo w centrum kraju (powyżej 95 proc.).

  Na zachodzie, południowym zachodzie i północnym zachodzie zapanuje komfort termiczny. Mieszkańcy pozostałych regionów Polski mogą spodziewać się subiektywnego odczucia chłodu.

  Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla pięciu miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno, deszczowo. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni. Ciśnienie: 1015 hPa, rośnie.

  KRAKÓW

  Pochmurno, deszczowo. Temperatura maksymalna 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni. Ciśnienie: 981 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Pochmurno. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, E. Ciśnienie w południe 1000 hPa, rośnie.

  WARSZAWA

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni. Ciśnienie: 1002 hPa, rośnie.

  WROCŁAW

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni. Ciśnienie: 996 hPa, rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...