Wycieczka śladami Jamesa Bonda do kupienia za 80 tysięcy dolarów

Autor:
kris/ToL
Źródło:
PAP
 "Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmu
"Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmuForum Film Poland
wideo 2/5
Forum Film Poland "Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmu

Za 80 tysięcy dolarów, czyli około 300 tysięcy złotych, można wybrać się na wycieczkę śladami Jamesa Bonda. W programie przewidziano odwiedzenie miejsc, w których kręcono ostatnią część przygód brytyjskiego agenta 007 "Nie czas umierać". Wśród atrakcji jest między innymi przelot prywatnym odrzutowcem, wyścigi motorówek i pobyty w pięciogwiazdkowych hotelach.

21-dniowa wycieczka śladami Jamesa Bonda związana jest z nadchodzącą premierą 25. części serii: "Nie czas umierać". Organizatorami są biura podróży Tamandare Travel i Uber Alles Travel. W programie jest wizyta na londyńskiej premierze tego dzieła - 30 września, a także na afterparty z gwiazdami. Turyści mają się przemieszczać prywatnym odrzutowcem do wielu lokalizacji (m.in. Edynburga, Stojfjord, Mediolanu i nad jezioro Como).

"Jednej nocy będziesz jadł obiad na szczycie Tower of London, strzegąc klejnotów koronnych, a innego dnia odtworzysz scenę walki z Bondem, która kończy się ewakuacją przy użyciu helikoptera" - zachwala portal Robb Report.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Wycieczka śladami Jamesa Bonda

Właściciel wspomnianych biur podróży Lindsay Boyd, przybliżył nieco szczegóły przykładowej akcji: - Helikopter zabierze cię do miejsca w Norwegii, w którym sfilmowano słynny pościg samochodowy Bonda, a następnie goście wsiądą do samochodów, aby ścigać Bonda lub jego przeciwnika na wzgórzach. Tam spotkają się z chłopakami z sił specjalnych i wskoczą z nimi do łodzi, by kontynuować pościg przez fiord.

Boyd i jego zespół nakręcą z tej wyprawy film "dla potomnych". Mają też w zanadrzu kilka innych niespodzianek. Np. podczas pobytu w Szkocji grupa ubierze się w kilty na uroczystą kolację w posiadłości Roberta Bruce'a. We Włoszech zjedzą posiłek na moście, który pojawił się w jednym z filmów o 007. W tym czasie kaskader odtworzy sekwencję, w której Bond zeskakuje z mostu i trzyma się liny.

Koszt takiej atrakcji to 80 tys. dolarów (ok. 311 tys. zł) za osobę, a liczba miejsc jest ograniczona – do 50 osób. Termin wycieczki: od 26 września do 17 października.

Daniel Craig w "Nie czas umierać"Forum Film

Autor:kris/ToL

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Forum Film

Pozostałe wiadomości