Grecja bez euro? Ukraina bez rozejmu? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju


Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat opowiemy o możliwych scenariuszach dla Grecji, która domaga się restrukturyzacji swojego długu. Czy do Aten wróci drachma? Podsumujemy też wydarzenia na rynkach i opowiemy o najnowszych technologicznych gadżetach.

“Świat”

Gościem programy “Świat” o godz. 20.30 będzie Janusz Lewandowski, przewodniczący Rady Gospodarczej przy premierze. Jolanta Pieńkowska zapyta go o to, czy porozumienie z Mińska to porażka czy sukces i co z rozejmem na Ukrainie. Jednym z tematów będzie też Grecja i kwestia jej wyjścia ze strefy euro.

“Świat technologii”

W programie “Świat technologii” o godz. 21.00 opowiemy o niewidzialnym chłopaku i niewidzialnej dziewczynie, czyli o nowej cyfrowej usłudze ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki niej za 25 dolarów miesięcznie można udawać przed rodzicami i przyjaciółmi, że jest się w związku. Usługa cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które chcą unikać niewygodnych pytań rodziców i innych ciekawskich krewnych.

“Bilans” Sprawę Grexitu poruszymy też w programie “Bilans” o godz. 21.40. Robert Stanilewicz porozmawia z Adamem Dakowiczem, prezes zarządu AgioFunds TFI. W programie także podsumowanie najważniejszych wydarzeń na rynkach.

“24 godziny”

Najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie podsumujemy w programie “24 godziny” o godz. 22.00. Zaprasza Katarzyna Werner.

Autor: tol / Źródło: TVN24 Biznes i Świat