Klienci przez kilka godzin bez dostępu do internetu. "Zakończyliśmy prace nad przywróceniem usług"

Aktualizacja:
Autor:
mb,kris
Źródło:
TVN24 Biznes

W czwartek klienci firmy Vectra mieli problemy z dostępem do niektórych usług. Kłopot był między innymi z dostępem do internetu. "Zakończyliśmy prace nad przywróceniem usług" – poinformowano około godziny 17 na profilu Vectry w mediach społecznościowych.

Z informacji dostępnych na portalu Downdetector, na którym zgłaszane są problemy ze stronami internetowymi lub serwisami, wynikało, że awaria dotyczyła większych miast w całej Polsce. Według serwisu awaria rozpoczęła się tuż przed godz. 11.00.

Po godzinie 16 część internautów informowała, że dostęp do sieci został przywrócony, inni wskazywali, że nadal mają kłopoty z internetem.

downdetector.pl

"Zakończyliśmy prace nad przywróceniem usług. Internet, Strefa Klienta i infolinia są dostępne" – poinformowano w zaktualizowanym około godziny 17.00 wpisie przedstawicieli Vectry na Facebooku.

Wcześniej informowano, że awaria dotyczyła dostępu do internetu, strefy klienta oraz infolinii.

O firmie

Vectra jest ogólnopolskim operatorem kablowym w kraju oraz dostawcą usługi dostępu do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, szerokopasmowego internetu tradycyjnego i bezprzewodowego oraz telefonii stacjonarnej.  

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej operatora, Vectra obejmuje swoim zasięgiem ponad 160 miast i dociera do ponad 800 tysięcy gospodarstw domowych. 

Awarie - Vectradowndetector.pl

Autor:mb,kris

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości