Profil TVN24 najpopularniejszy wśród innych mediów na Facebooku

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 Biznes
Przemówienie Kasi Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEA
Przemówienie Kasi Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEATVN
wideo 2/10
TVNPrzemówienie Kasi Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEA

W czerwcu konto TVN24 było ponownie najpopularniejszym profilem medialnym na Facebooku - podaje Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych. Jak podkreśla Instytut, stacja jest od dawna liderem zestawienia. Miejsce drugie zajął TVP Sport, zaś na miejscu trzecim uplasował się profil Fakt24.pl.

"Profil TVN24 po raz kolejny wygenerował największą liczbę interakcji (1,7 mln) i był najaktywniejszym profilem w zestawieniu (2,1 tys. opublikowanych postów). Zdobył również największą liczbę komentarzy (321 tys.) oraz największą liczbę udostępnień (63 tys.)" - czytamy w komunikacie Instytutu.

IBIiMS informuje, że czołówce czerwcowego rankingu znalazły się także TVP Sport (1,1 mln interakcji) oraz redakcja Fakt24.pl (984 tys.). "Profile TVN24 i FAKT24.pl utrzymały się na tych samych miejscach, które zajmowały w ubiegłym miesiącu" - podkreśla.

Ranking profili mediów na Facebooku. Czerwiec 2022Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych

Z mediów, które trafiły do zestawienia, najwięcej nowych obserwujących można było odnotować w obrębie strony Goniec.pl (+167 tys.), TVN24 (+3,5 tys.) oraz TVP Sport (+1,9 tys.)" - podaje Instytut.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości