Główna wygrana w Lotto Plus. Podano, gdzie wysłano kupon

Autor:
//ToL
Źródło:
TVN24 Biznes

W czwartkowym losowaniu padła główna wygrana w Lotto Plus w wysokości 1 miliona złotych. Szóstkę odnotowano w Gorlicach w województwie małopolskim - poinformował Totalizator Sportowy.

W czwartek w Lotto Plus wylosowano następujące liczby: 28, 29, 35, 38, 39 oraz 42. Takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy, który wysłał kupon w Gorlicach, w punkcie Lotto przy ul. Podkościelnej 13. Szczęśliwy gracz samodzielnie wytypował wylosowane liczby.

"To najwyższa wygrana w grach Lotto w tej miejscowości. Poprzedni rekord stanowiła wygrana w wysokości 250 000 zł w loterii Kaskada, odnotowana w listopadzie 2017 roku" - poinformował Totalizator Sportowy w komunikacie.

Wygrana wyniosła 1 mln zł, ale ostateczna kwota jaka trafi do szczęśliwca będzie mniejsza o 100 tys. zł. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek.

Lotto Plus - zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor://ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości