Jak ubrać się pierwszego dnia do pracy? Wyjaśnia Paweł Blajer

Z kraju

TVN24 Biznes i Świat"Biznes dla Ludzi", cz.2

Gdy uda nam się zdobyć wymarzoną pracę, zazwyczaj od razu pojawia się poważny dylemat? W co mamy się ubrać pierwszego dnia w nowej firmie? Na to pytanie odpowiedział Paweł Blajer w programie "Biznes dla Ludzi".

- Postawmy na neutralne barwy, postawmy na klasykę. Ona się zawsze sprawdzi. Starajmy się unikać udziwnień - tłumaczy Iwona Ryszkowska, stylistka ze "Strefy Stylu".

Żelazne zasady

Ważne jest, aby do pierwszego dnia w pracy przygotować się odpowiednio wcześniej. Ubrania szykujemy i prasujemy dzień wcześniej, aby nie okazało się, że bluzka, którą mamy założyć jest brudna, że rajstopy mają "oczko" i że nic do siebie nie pasuje - dodaje.

W nowej pracy wszyscy na nas patrzą i wszyscy nas oceniają. W związku z tym zadbajmy o to, żeby wyglądać z klasą: czysto, schludnie i elegancko. Ubrania muszą być też dobrze dobrane do naszej sylwetki.

Nie zapominajmy o dodatkach takich, jak fryzura czy makijaż. - Włosy powinny być albo uczesane albo upięte. Dodatki subtelne, bez ekstrawagancji, a makijaż spokojny i delikatny - mówi Ryszkowska.

Program "Biznes dla Ludzi" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Autor: tol / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat