TVN24 Biznes | Z kraju

Decathlon ostrzega przed produktami. Klienci są proszeni o zwrot

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
mb/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Decathlon - ostrzeżenie o produkcie
decathlon.plDecathlon - ostrzeżenie o produkcie

Decathlon zamieścił ostrzeżenie dotyczące kilku modeli hulajnóg Learn 500 Oxelo. Powodem jest "potencjalne ryzyko pęknięcia drążka wspornika kierownicy hulajnogi".

Hulajnogi były sprzedawane w sklepach Decathlon od 1 stycznia do 30 września tego roku. Teraz sieć zamieściła na swojej ostrzeżenie, w którym poinformowała, że w ramach weryfikacji jakości zespół Oxelo zidentyfikował potencjalne ryzyko pęknięcia drążka wspornika kierownicy hulajnogi.

"Może pojawić się pęknięcie, które spowoduje złamanie rury wspornika kierownicy. Nasza dbałość o jakość produktów, które projektujemy, aby służyły naszym młodym użytkownikom sprawia, że nie chcemy podejmować żadnego ryzyka i dlatego zdecydowaliśmy się wycofać ten produkt" - wyjaśnili przedstawiciele firmy Decathlon.

Chodzi o hulajnogi Learn 500 Oxelo z kodami modelu: 8555205, 8555206, 8555207.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Decathlon - wycofane produkty

Przedstawiciele firmy Decathlon proszą o "zaprzestanie korzystania z wyżej wymienionych produktów bez uprzedniej kontroli".

Zapraszają również do zwrotu produktu w najbliższym sklepie Decathlonu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Jak czytamy w komunikacie, ostrzeżenie jest ważne do 14 kwietnia 2022 roku.

KOMUNIKAT SIECI DECATHLON

Informacja w tej sprawie pojawiła się również na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. "W sklepach sieci Decathlon wywieszono informację dla klientów o prowadzonej kampanii" - przekazano.

Autor:mb/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości