Znamy numery szczęśliwych paragonów. Sprawdź, czy to twój został wylosowany

Pieniądze

Zwycięskie paragony już znane

Pierwsze losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej odbyło się wczoraj. Opel Astra dla zwycięskiego numeru zgłoszenia oraz iPady Air 2 dla dwóch zgłoszeń rezerwowych – to nagrody, które powędrują do właścicieli wyłonionych w konkursie. Przedsiębiorca, który wystawił zwycięski paragon również otrzyma tablet iPad Air 2.

AFP821JULTX, A9TEAYIJKER oraz A4Y70MN4L8A to numery zgłoszeń wylosowane spośród paragonów zarejestrowanych w październiku. Przypominamy, że pierwsza wylosowana osoba wygrała Opla Astrę. Aby nagroda nie przepadła, bo na przykład zwycięzca zgubił paragon, wylosowaliśmy także dwa numery rezerwowe spośród zarejestrowanych paragonów. To dla nich są przewidziane tablety, ale w sytuacji, kiedy przekazanie samochodu pierwszej osobie będzie niemożliwe, otrzyma go pierwszy z wylosowanych numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i on nie będzie mógł otrzymać głównej nagrody – drugi z nich. Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu, czyli samochodu.

Zachowaj paragon przynajmniej przez 7 dni

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-maila z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Organizator loterii dzisiaj skontaktuje się z nimi telefonicznie. Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy zachować przez minimum 7 dni od daty losowania (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.), w którym bierze on udział, ponieważ posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody. Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 27 listopada br. Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, a losowanie obejrzeć na kanale Narodowej Loterii Paragonowej w serwisie Youtube.

Rusza loteria paragonowaPAP

Autor: ag / Źródło: PAP