TVN24 Biznes | Pieniądze

Utrudnienia w kilku bankach. Oto lista

TVN24 Biznes | Pieniądze

Autor:
mb
Źródło:
TVN24 Biznes
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)TVN24 BiS
wideo 2/3
TVN24 BiSPolacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą

Przerwy w działaniu bankomatów oraz brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają klientów kilku banków.

PKO BP

W sobotę od godziny 23.30 do niedzieli do godziny 1.00 z powodu prac modernizacyjnych nie będzie działać aplikacja mobilna iPKO biznes w wersji pełnej oraz w trybie użytkownika kart. "Nie będzie także możliwa personalizacja tokena mobilnego oraz zmiana PIN-u do tokena" - czytamy w komunikacie PKO BP. iPKO biznes to aplikacja dla klientów firmowych i korporacyjnych PKO Banku Polskiego.

Jednocześnie przedstawiciele największego banku w Polsce zapewnili, że "wszystkie karty oraz bankowość elektroniczna iPKO biznes będą działać".

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek, od godziny 0.00 do godziny 3.00, zaplanowano prace serwisowe urządzeń ING/Planet Cash. "W trakcie prac serwisowych mogą występować chwilowe przerwy w działaniu bankomatów i wpłatomatów naszych oraz sieci Planet Cash" - czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

BNP Paribas

W środę od godziny 22.00 do czwartku do godziny 1.00 serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Jednocześnie przedstawiciele BNP Paribas zapewnili, że dostęp do bankowości internetowej, mobilnej, operacje kartowe i dostęp do bankomatów będzie przebiegać bez zakłóceń.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:mb

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości