TVN Warszawa | Wola

Awaria ciepłownicza na Woli. Utrudnienia w ruchu, autobusy miejskie na objazdach

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp/r
Źródło:
PAP
Prace ziemne w rejonie skrzyżowania Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plPrace ziemne w rejonie skrzyżowaniu Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej

Ciepłownicy prowadzą prace ziemne w rejonie skrzyżowania Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej na Woli. Nie ma konieczności wyłączania ciepła. Występują jednak utrudnienia w ruchu. Autobusy linii 106 w stronę centrum zostały skierowane na objazdy. Tramwaje kursują normalnie.

W poniedziałek doszło do awarii ciepłowniczej na skrzyżowaniu Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej. - Prowadzimy prace ziemne w rejonie skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej. Nie ma konieczności wyłączania ciepła. W środę będziemy wymieniać rurociąg ciepłowniczy pod torowiskiem i wtedy jeden budynek będzie pozbawiony ciepła - powiedziała rzeczniczka Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada.

Dodała, że trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami w ruchu: - Na potrzeby usunięcia awarii może zostać zamknięta ulica.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Z powodu awarii na trasę objazdową, na razie tylko w kierunku centrum, zostały wysłane autobusy linii 106. "W kierunku krańca Mariensztat zostały skierowane na trasę objazdową ulicami: … – Wolską, Karolkową, Grzybowską – … do własnej trasy" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. Zawieszeniu ulegają przystanki Rogalińska 01 oraz Siedmiogrodzka 01.

Tramwaje kursują bez problemów, torowisko jest przejezdne.

Autor:mp/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości