Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

"Wyszła wprost przed jadący motocykl". Starsza kobieta zmarła w szpitalu

Ulice

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plPotrącenie na Podskarbińskiej

We wtorek około godz. 18.00 na ulicy Podskarbińskiej starsza kobieta, przechodząca w niedozwolonym miejscu, została potrącona przez motocyklistę. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Jak podała w środę stołeczna policja, kobieta zmarła.

- Ulicą Podskarbińską, od strony Grochowskiej, jechał samochód, a za nim motocykl. Na wysokości przystanku autobusowego starsza kobieta chciała przejść przez jezdnię w niedozwolonym miejscu - relacjonował we wtorek Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Jak mówią świadkowie, samochód przejechał i kobieta wyszła na ulicę, wprost przed jadący motocykl - dodał reporter. Została potrącona.

Na miejsce przyjechały straż pożarna, policja i dwie karetki pogotowia. - Motocykliście pomocy udzielono na miejscu. Nie odniósł on większych obrażeń. Dużo gorszy jest stan starszej kobiety. Z licznymi złamaniami w stanie ciężkim została zabrana do szpitala - poinformował Węgrzynowicz.

Policjanci badali miejsce wypadku. Radiowozy blokowały jeden pas, jednak - ze względu na mały ruch - nie powodowało to utrudnień.

W środę rano, Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji powiedział tvnwarszawa.pl, że kobieta zmarła w szpitalu.

wp/mz