Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Wypadek na Powązkowskiej. "Jedna osoba w szpitalu"

Ulice


Na Powązkowskiej, w rejonie skrzyżowania z Piaskową, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala - podał nasz reporter. Były utrudnienia w ruchu.

- W zderzeniu brał udział volkswagen i skoda. Kierujący skodą włączał się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa - opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Policja potwierdziła informacje. - Zgłoszenie dostaliśmy o 16.10. Kierowca skody został przewieziony do szpitala - podał Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Kierujący byli trzeźwi - uzupełnił. Były utrudnienia w ruchu. Wszystko wydarzyło się na jezdni w kierunku Okopowej, ale problemy występowały też na pasie w przeciwną stronę.

CZYTAJ TAKŻE O WYPADKU W NADARZYNIE:

Wypadek w Nadarzynie Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kw/pm

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl