Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie trzech aut w alei Prymasa Tysiąclecia. Policja: 85-letni kierowca był nietrzeźwy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie trzech aut w alei Prymasa Tysiąclecia

W tunelu pod torami PKP w alei Prymasa Tysiąclecia doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jak podaje policja, jeden z kierowców miał w organizmie niemal dwa promile alkoholu.

Służby otrzymały zgłoszenie przed godziną 18. - W zderzeniu uczestniczył opel, który zderzył się z dwiema toyotami. Auta wyglądają tak, jakby kierowca opla wjechał pomiędzy dwa wspomniane samochody - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia nadal pracuje policja. Wcześniej wezwano też pogotowie ratunkowe. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala - informuje Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że badanie alkomatem wykazało, że jeden z kierowców był nietrzeźwy. - 85-letni mężczyzna miał w organizmie 1,8 promila alkoholu - zaznacza policjant.

Jak dowiedział się nasz reporter, mężczyzna prowadził opla. - Obecnie przebywa on w policyjnym radiowozie - mówi Zieliński.

Kierowców jadących w stronę ronda Zesłańców Syberyjskich czekają utrudnienia. Zablokowany został prawy pas jezdni.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl