Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Uderzył w barierki i przewrócił się na bok

Ulice

internauta/Kontakt24Wypadek na Trasie Siekierkowskiej

- Na Trasie Siekierkowskiej doszło do wypadku - informuje reporter 24 i przesyła zdjęcie, na którym widać samochód dostawczy leżący na boku.

- Faktycznie, mamy informacje o zdarzeniu. Była to kolizja. Nikomu nic się nie stało - poinformowała Kontakt 24 Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Kierowca forda z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierki, w wyniku czego auto przewróciło się na bok - dodaje.

Na Trasie Siekierkowskiej, w kierunku węzła Marsa były utrudnienia. - Dwa pasy są zablokowane. Utrudnienia potrwają do czasu, kiedy samochód zostanie podniesieny na koła - informowała Jurkiewicz.

su/roody

Źródło zdjęcia głównego: internauta/Kontakt24