Ulice

Śmiertelne potrącenie w Dolinie Służewieckiej

Ulice

fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl
| Fakty po południu TVN24fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl

Około godziny 6:00 rano mężczyzna, który przechodził przez Dolinę Służewiecką w niedozwolonym miejscu, został śmiertelnie potrącony przez tira. Zginął na miejscu. Były ogromne utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku mostu Siekierkowskiego. Korek utworzył się także w drugą stronę. Utrudnienia trwały około 4 godzin.

- Kilka metrów za przystankiem autobusowym, na wysokości ul. Nowoursynowskiej, meżczyna przebiegał przez Dolinę Służewiecką - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl - Niestety potrącił go samochów ciężarowy. Mężczyzna zmarł - dodaje.

Przejezdny jest tylko jeden pas

Zablokowane były dwa z trzech pasów Doliny Służewieckiej w kierunku mostu Siekierkowskiego. Kierowcy mieli do dyspozycji tylko jeden pas, co stwarzało w tym miejscu bardzo napiętą sytuację.

- Korek sięgał już ul. Rzymowskiego - mówi Gula - Również pasażerowie autobusów musieli liczyć się z utrudnieniami, gdyż te były mocno opóźnione.

4 godziny utrudnień

Utrudnienia napotkali też kierowcy jadący Doliną Służewiecką w kierunku Puławskiej. W tę stronę korek zaczynał się już od ul. Czerniakowskiej. W korku kierowcy spędzili prawie 4 godziny. Przed godziną 10 udrożniono dwa zajętę pasy.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as/mz

Pozostałe wiadomości