Ulice

Pallutha nieprzejezdna do piątku

Ulice

mapę dostarcza Targeo.pl
| Fakty TVNmapę dostarcza Targeo.pl

Mieszkańcy Służewia znów napotykają na problemy w drodze do pracy. Najpierw przez kilka dni zamknięty był spory odcinek al. Wyścigowej. Z kolei teraz, jak poinformowała nas internautka, ruch ulicą Pallutha jest bardzo utrudniony. Kierowcy zaskoczeni pytają, co dalej z ulicą?

- Niedawno pisaliście artykuł o zamkniętej ulicy Wyścigowej. Od kilku dni dzięki tej samej budowie zamknięty jest wjazd od Rzymowskiego w ulicę Pallutha, a przez to i w al. Wyścigową - napisała na warszawa@tvn.pl Ania. - Przejazd jest praktycznie niemożliwy, bo ulica jest zwężona do granic możliwości. Czy Zarząd Dróg Miejskich wyraził na to zgodę, czy to samowolka firmy budowlanej? - pytała, wyrażając przy okazji obawę o stan dopiero co remontowanej ulicy.

Rzecznik obiecuje

Zadaliśmy to pytanie rzecznikowi dzielnicy Mokotów.

- Zwężenie ulicy Pallutha jest związane z budową bloku. Inwestor otrzymał zgodę na zajęcie części drogi. Niestety w tej okolicy nie ma możliwości wyznaczenia innych objazdów dla pojazdów obsługujących budowę - tłumaczy Jacek Dzierżanowski z Mokotowskiego urzędu. - Inwestor został jednak przez nas zobowiązany, że do piątku 22 kwietnia ma otworzyć całą ulicę Pallutha dla kierowców - dodaje.

Jutro wrócimy na ulicę Pallutha i zobaczymy, czy dotrzymał słowa.

as/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty TVN

Pozostałe wiadomości