Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Dwie osoby ranne, dostawczak na boku. Wypadek na Puławskiej

Ulice

Wypadek na Mokotowie
Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plWypadek na Mokotowie

Na skrzyżowaniu ul. Puławskiej z al. Wilanowską samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Dwie osoby zostały ranne. Przez ponad półtorej godziny były ogromne utrudnienia dla kierowców.

W zderzeniu brały udział mercedes i dostawczy opel. – Dostawczak przewrócił się na bok – relacjonował we wtorek po 10.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informowała stołeczna policja, ranne zostały dwie osoby.

Postawili go na koła

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. – Strażacy będą musieli ustawić pojazd na koła – wyjaśniał reporter. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu. Skrzyżowanie udało się udrożnić około 11.30.

Wcześniej skrzyżowanie było zablokowane. Kierowcy nie mogli przejechać ul. Puławską od al. Wilanowskiej w stronę centrum. Utworzył się korek na ul. Puławskiej, na jezdni od Piaseczna w stronę centrum, oraz w al. Wilanowskiej, od strony Doliny Służewieckiej.

Wypadek na Mokotowietargeo.pl

su/mz

Pozostałe wiadomości