Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Zderzenie trzech aut na S8

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plZderzenie na S8

Ciężarówka i dwa samochody osobowe zderzyły się rano na trasie S8 na wysokości alei Prymasa Tysiąclecia. Utworzył się spory korek w stronę Bemowa.

Miejsce zderzenia obserwował nasz reporter Tomasz Zieliński.

- Zderzyły się dwa samochody osobowe - honda i ford - oraz ciężarówka. Wszystkie jechały w tym samym kierunku. Z relacji kierowców wynika, że tir uderzył w hondę, która zaczęła się obracać uderzając w forda. Wreszcie wylądowała na barierkach - mówił reporter tvnwarszawa.pl.

I dodał, że ford jest nieznacznie uszkodzony, ale honda będzie wymagała holowania. Na miejscu utworzył się korek. - Ciężarówka stoi na skrajnie prawym, awaryjnym pasie. Honda zajmuje lewy i blokuje przejazd - opisywał Zieliński. Jak informował reporter, policja dotarła na miejsce około 7.20.

Bez rannych

- Nikomu nic się nie stało, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - mówiła Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że w okolicy są duże utrudnienia, bo do kolizji doszło również na Conrada, w pobliżu Reymonta.

O utrudnieniach pomiędzy węzłem Prymasa Tysiąclecia a węzłem Bemowo na S8 informowała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Brak osób rannych. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Poznania. Przewidywany czas trwania utrudnienia około jednej godziny" -podała w komunikacie GDDKiA.

Około godziny 9.40 utrudnienia na tym odcinku trasy skończyły się.

Zderzenie na S8 | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8 | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8 | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8 | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

mś/b