Kradzież roweru w oku kamery

Warszawa

kspKamera zarejestrowała moment kradzieży

Policjanci z Wilanowa poszukują mężczyzny, który miał ukraść rower sprzed jednej ze szkół przy ul. Sobieskiego. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Stało się to 17 maja przed jedną ze szkół przy ul. Sobieskiego. Na udostępnionym przez policję nagraniu z monitoringu widać zbliżającego się do wejścia do budynku mężczyznę. Ten przez moment zagląda przez szybę zamkniętych drzwi, po czym podchodzi do jednego z pięciu stojących przy szkole rowerów.

Wyciąga coś z kieszeni i się pochyla do stojaka. Jak informuje policja, skradziony rower był przyczepiony zabezpieczającą linką. Po kilku sekundach mężczyzna wystawia jednoślad i na nim odjeżdża.

Mężczyzny poszukują policjanci z Wilanowa. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Okrężnej 57 lub z najbliższym komisariatem policji.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 25 03 lub 22/ 603 25 05 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

skw/gp