Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Dziesiątki sposobów, by wesprzeć Orkiestrę

Warszawa

tvnJak wesprzeć WOŚP?

Wrzucić pieniądze do puszki, wziąć udział w jednej z tysięcy orkiestrowych aukcji, zrobić przelew, wysłać smsa. Możliwości, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Pomocy jest wiele, a to tylko kilka z nich. Jak jeszcze możesz przyłączyć się do zbiórki? Sprawdź w naszym poradniku.

Za pomocą Allegro można wziąć udział w jednej z orkiestrowych aukcji.

Można też dokonać bezpośredniej wpłaty na finałowy rachunek bankowy: 90 1240 10 37 1111 0010 7046 7977.

Na stronie Siemashop.pl można też kupić orkiestrowe gadżety w ten sposób wspierając akcję.

Na stronie siepomaga.pl można dorzucić się do "wirtualnej skarbonki" WOŚP lub założyć własną.

Darowiznę można wpłacić także na stronie WOŚP za pomocą systemu PayU lub za pośrednictwem aplikacji na portalu Facebook. Wpłaty są także możliwe dzięki akcji Pomagaj z Interią.

Na wspieram.to tworzone jest Wirtualne Serce WOŚP, a za pomocą specjalnych stron internetowych prowadzona jest zbiórka Bitcoinów.

Wspierać akcję można też poprzez założenie wyzwania na stronie WayMore.

Pomóc można i przez telefon - wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 (koszt: 5 zł netto czyli 6,15 zł z VAT).

Pieniądze można też wpłacić za pośrednictwem specjalnej aplikacji 25. Finału WOŚP, która jest dostępna na systemy Androidi iOS. W aplikacji mobilnej Allegro możemy też zakupić Wirtualną Puszkę.

Orkiestrę wesprzemy także, robiąc zakupy przez internet za pośrednictwem aplikacji FaniMani.

Wszystkie informacje na temat wspierania Orkiestry można znaleźć na stronie internetowej: wspieraj.wosp.org.pl. Cel finału 25. Finał WOŚP odbywa się 15 stycznia 2017 r. Tym razem środki zbierane są na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Zaplanowano też wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń. Finał jest relacjonowany na wszystkich kanałach Grupy TVN - najwięcej informacji można uzyskać na TVN24, TVN, tvn24.pl, TTV oraz platformie Player.pl.

O godz. 20 tradycyjnie odbędzie się Światełko do Nieba.

ZOBACZ NASZ SERWIS NA WOŚP

mart//tka / Źródło: tvn24.pl