Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Betoniarka śmiertelnie potrąciła staruszkę

Najnowsze


Tragiczny wypadek w al. Solidarności. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Ulica była zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 12.00 na wysokości ul. Sierakowskiego.

- 85-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez betoniarkę, kiedy po pasach przechodziła na drugą stronę ulicy - informuje Marta Sulowska ze stołecznej policji.

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Dawid Krysztofiński, przy feralnym przejściu znajduje się sygnalizacja świetlna.

Utrudnienia dla kierowców

Wypadek spowodował duże utrudnienia dla kierowców. Aleja Solidarności była zablokowana w kierunku pl. Wileńskiego. Utworzył się ogromny korek na trasie W-Z.Ruch został przywrócony przed godziną 14.

Policja kierowała samochody na objazd ul. Sierakowskiego. Nie można było również skręcić w prawo z ul. Sierakowskiego w al. Solidarności.

Na miejscu była policja i prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

su/b