Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

O kolektorze w domu parafialnym

Najnowsze

fot. Dawid Krzysztofiński/tvnwarszawa.pl

Mieszkańców Wawra czekają niebawem kolejne utrudnienia w związku z budową kolektra W. Front robót przeniesie się z ul. Kadetów na Trakt Lubelski. Szczegóły dotyczące inwestycji urzędnicy przestawią już dziś na spotkaniu, które odbędzie się w domu parafialnym przy ul. Trakt Lubelski 157.

Obecnie na budowie kolektora trwają prace na ul. Kadetów i Zwoleńskiej. Na początku lutego prace rozpoczną się również na ulicy Trakt Lubelski w rejonie skrzyżowania z ul. Zwoleńską. To wiąże się z kolejnymi utrudnieniami.

Kolejne etapy budowy

Dalsze roboty zostały podzielone na kilka etapów, zamknięcia ulic zaplanowano w następujących terminach:

- ul. Zwoleńska do czerwca 2012 r. - ul. Trakt Lubelski pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską w okresie luty-czerwiec 2012 r. - ul. Trakt Lubelski pomiędzy ul. Bronowską a Kadetów w okresie czerwiec-listopad 2012 r.; * skrzyżowanie Trakt Lubelski/Bronowska czerwiec-sierpień 2012 r. * skrzyżowanie Trakt Lubelski/Kadetów sierpień-listopad 2012 r. - ul. Kadetów do lipca 2012 r.

Na wyłączonych z ruchu odcinkach ulic możliwy będzie jedynie dojazd do posesji.

Spotkanie z mieszkańcami

Szczegóły dotyczące prac i związanych z nimi utrudnień, mieszkańcy będą mogli poznać w czwartek o godzinie 19.00 na spotkaniu, które odbędzie się w domu parafialnym przy Trakcie Lubelskim 157.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele m.in. ZTM, MPWiK, wykonawcy, miejskiego inżyniera ruchu, Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów oraz dzielnicy.

CZYTAJ WIĘCEJ O BUDOWIE KOLEKTORA "W"

bf/par

Pozostałe wiadomości